B2B

O NAS

HURTOWNIA OGRODNICZA CEDRUS
 

Hurtownia ogrodnicza Cedrus powstała w 1998 roku.  Od tego czasu firma przeniosła swój główny oddział do dużo większego obiektu, otworzyła drugi odział w centralnej Polsce, a także znacznie rozszerzyła grupę Partnerów oraz sieć sprzedaży.

Dostarczamy towary do: centrów i sklepów ogrodniczych, marketów, kwiaciarni, producentów, sklepów internetowych, profesjonalnych gospodarstw rolnych, szkółkarzy, sadowników, winiarzy, pszczelarzy, pracowni architektury krajobrazu. Od początku prowadzenia działalności zajmujemy się kompleksową obsługą profesjonalistów z tzw. Rynku Profi, a także profesjonalistów i hobbystów z tzw. Rynku Hobby. Obsługujemy klientów z województwa lubuskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, częściowo mazowieckiego.

Zapewniamy bardzo szeroki asortyment z branży ogrodniczej, okołoogrodniczej, dokoracyjnej oraz zoologicznej, a także towary sprowadzane na specjalne zamówienia klientów.  Jako dystrybutor, współpracujemy z potentatami na rynku branżowym, dzięki czemu oferowany przez nas towar spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Profesjonalne doradztwo i wysoki standard obsługi to atuty, dzięki którym Hurtownia Ogrodnicza Cedrus sp. z o. o. wielokrotnie nagradzana była  "Gazelami Biznesu".  Z nieukrywaną radością chwalimy się tytułem jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.

Gwarantujemy:
wysokiej jakości produkty od najlepszych Wytwórców, nagradzanych w kraju i zagranicą,
szeroką ofertę produktową,
korzystne warunki  handlowe,
wsparcie merytoryczne,
możliwość przesyłania zamówień drogą elektroniczną,
terminowość realizacji zamówień,
transport firmowy,
rzetelną obsługę i pomoc profesjonalnych Opiekunów Partnerów i Specjalistów ds. sprzedaży.
 

Szczególnie cenimy sobie profesjonalne podejście do partnerskiego biznesu nastawione na efektywną, długofalową współpracę!